Zadzwoń do nas
509 050 305, 505 100 668
zwrot podatku z zagranicybiuro rachunkowepromocje

Outsourcing usług księgowych - online

Outsourcing usług księgowych - online

Biuro rachunkowe KAWECCY zajmuje się:

- prowadzeniem księgowości firm
- administrowaniem kadrami i płacami
- doradztwem podatkowym.

Prowadzimy również usługi księgowe na odległość (online) zapewniając swobodę w wyborze przez klienta wygodnej formy dostarczania dokumentów: osobiście, pocztą, kurierem.

Outsourcing jest stategią, którą stosują firmy na całym świecie, bez względu na profil działalności i wielkość. Outsourcing polega na korzystaniu z zasobów zewnętrznych. Istotą outsourcingu jest wyłączenie poza strukturę firmy procesów istotnych, ale nie kluczowych z punktu widzenia strategii zarządzania i kierowania firmą. Zastosowanie outsourcingu usług księgowych pozwala inwestować czas i pieniądze w realizowanie ważnych zadań firmy, dzięki którym firma staje się bardziej konkurencyjna na rynku i osiąga większe zyski. Outsourcing księgowości polega na powierzeniu prowadzenia księgowości firmy profesjonalnym dostawcom usług księgowych czyli biurom rachunkowym.

Jakie korzyści wynikają z outsourcingu?:

  • tańsze koszty prowadzenia księgowości poprzez spadek kosztów utrzymania pracownika na etacie
  • nie trzeba martwić się urlopami i chorobami księgowej
  • brak kosztów szkoleń i podnoszenia kwalifikacji przez pracownika
  • doświadczenie to suma doświadczeń zespołu ludzi pracujących dla podmiotów o różnych profilach działalności, a nie doświadczenie jednego pracownika często pracującego w jednym zakładzie przez całe swoje życie
  • zawsze można zmienić usługodawcę na innego, a niezadowolenie z pracownika wiąże się z problemem poszukiwania wykwalifikowanego następcy
  • brak kosztów rozwiązania umowy w przeciwieństwie do rozwiązania umowy z pracownikiem
  • łatwe dochodzenie roszczeń z tytułu nienależytego wykonania pracy (obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej)
  • duże doświadczenie w obsłudze kontroli podatkowych i skarbowych (obsługa od kilku do kilkunastu kontroli rocznie)
  • przeniesienie kosztów związanych z utrzymaniem sprzętu komputerowego i związanych z tym aktualizacji oprogramowania (zakup licencji).

ZMIEŃ KSIĘGOWĄ NA NASZE BIURO RACHUNKOWE!